Artykuły promocyjne
i sponsorowane


Wprowadzamy Twoją markę w świadomość architektów, projektantów wnętrz i klientówPiszemy m.in. dla:

Treści promocyjne to nasza specjalność


Śledzimy trendy, mamy know-how oraz własny zespół specjalistów dzięki czemu wiemy jak dotrzeć do Twojej grupy docelowej. Działamy bardzo aktywnie w Google.pl oraz na naszych profilach w serwisach FacebookInstagram i YouTube – robimy to fachowo i skutecznie.

  • Naszą specjalizacją w zakresie content marketingu są szyte na miarę artykuły promocyjne z silnym wsparciem Social Mediów, wideo oraz SEO.
  • Przyjmujemy również do publikacji wysokiej jakości artykuły sponsorowane.

Artykuły promocyjne

90 %

Artykuły sponsorowane

10 %


Artykuły promocyjne szyte na miarę

Opracowywane przez naszą redakcję artykuły promocyjne to solidny element kreowania wizerunku Twojej marki w Internecie oraz skuteczna droga dotarcia do klientów.Artykuły promocyjne w MAGAZIF.com opracowywane są kompleksowo: od koncepcji, przez kreację aż po strategię. Pisane są językiem korzyści przez doświadczonych redaktorów i copywriterów. Cechują się bardzo wysoką wartością stylistyczną i merytoryczną, przyjmują właściwy kontekst, są skierowane do zidentyfikowanej grupy odbiorców oraz są dopracowane w zakresie SEO.Jako redakcja interaktywna sami zarządzamy również techniczną i graficzną stroną naszego portalu, możemy zatem zrobić dla Ciebie wszystko czego zechcesz – dodać specjalne przyciski odnoszące do Twojego sklepu lub strony firmowej, wkleić logo w dowolnym miejscu czy zaprojektować piękną infografikę a nawet opracować dedykowany layout artykułu.Artykuły promocyjne są wyróżnione na stronie głównej portalu MAGAZIF.com, w strefach dedykowanych oraz są publikowane i promowane na naszych profilach na Facebooku, Instagramie i Pinterest jak również w naszym cotygodniowym newsletterze.Artykuły promocyjne publikujemy bezterminowo – zostają one na MAGAZIF.com już na zawsze, co w połączeniu z aktywnymi działaniami naszych specjalistów SEO oraz stale rosnącą liczbą użytkowników portalu oznacza, że liczba ich czytelników nieustannie rośnie.


Jak to działa?


1

Koncepcja i strategia

Analizujemy cele marki i opracowujemy strategię kapmanii czyli plan dotarcia do Twojej grupy docelowej
2

Kreacja (copywriting)

Tworzymy dedykowane, unikatowe i angażujące treści o bardzo wysokiej jakości merytorycznej i stylistycznej
3

Publikacja i promowanie

Publikujemy treści na MAGAZIF.com, pozycjonujemy je w Google i promujemy je na Facebook, Instagram i YouTube


Szukasz specjalistów od content marketingu?


To właśnie my! Nie czekaj więc i zgłoś się do nas. Powiemy jakie korzyści może przynieść Ci profesjonalny copywriting i publikacja na MAGAZIF.com


Lub napisz na marketing@magazif.com